Menü Kapat

Kayan Yazı Tamiri

Kayan Yazı Tamiri

kayan yazı Led Tabela ekranında E harfi ile başlayan bir uyarı varsa tabela aşağıdaki sebeplerden dolayı hata veriyor anlamındadır. Aşağıdaki hata kodları Powerled Programı için, yani TF serisi kontrol kart kullanan tabelalarda görünmektedir.

Led Tabela hata kodlarının ne anlama geldiklerini aşağıdaki listeden bulabilirsiniz.

USB      USB flash bellek algılandığı zaman USB yazısı görünür, eğer flash disk takmadan da bu uyarı mesajı görünüyorsa USB uzatma kablosunda sorun vardır, farklı bir uzatma kablosu ile deneyiniz. USB Flash bellek taktığınızda sürekli bu uyarı çıkarsa başka flash disk kullanın. .

USB 20%     Flash disk okumaya başladığında yüzde sembolü görünür, flash bellek okunuyor.

OK!     Flash diskten program başarıyla tabelaya aktarıldı, flash diski çıkarabilirsiniz.

E004 Hatası     Ekran parametreleri hatalı, Powerled Programından flash diske kayıt yaparken “Ekran Parametreleri Dahil” seçeneğini işaretleyin ve şifreyi 168 girin. İşaretlemenize rağmen yine E004 hatası verirse ekran ayarlarınız yanlıştır.

E007 Hatası     Powerled Programında girmiş olduğunuz ekran ölçüsünü TF serisi kartınız desteklemiyordur.

E008 Hatası    Led tabela programında girdiğiniz yükseklik ölçüsü led kontrol kartı desteklemiyordur.

E009 Hatası     Led Kontrol kartının kontrol edemeyeceği kadar pixel (ölçü) bulunuyordur.

E015 Hatası     Partition capacity is exceeded, please reduce the partition, or partition width is set to a multiple of 64

E016 Hatası     Powerled programına çok fazla sayıda program eklenmiştir, bazı programları silmeniz gerekecek.

E017 Hatası     Senate panel is locked, please contact the supplier or the technical staff.

E100 Hatası    Flash disk program dosyasını içermiyor, flash diske kayıt yapılamamış veya silinmiş.

E101 Hatası     Flash diskteki program düzgün şekilde okunamadı, powerled’den tekrar kayıt etmeyi deneyin veya farklı flash disk kullanın.

E102 Hatası     Kullanmış olduğunuz USB flash bellek özel dosya sistemine sahip, Fat32 olarak biçimlendirin.

E103 Hatası     Kayıt edilmiş powerled program dosyası açılamıyor, flash diski değiştirin veya yeniden deneyin.

E110 Hatası    Flash diske kayıt ettiğiniz program takılı olan led kontrol kartı ile uyumlu değil. Powerled program ayarlarından doğru kontrol kartı seçtiğinden emin olun.

E111 Hatası    Ekran genişliği gerçek ekran genişliği ile uyuşmuyor. Ekran parametrelerini sıfırlamayı deneyin veya flash diske programı tekrar atın.

E112 Hatası     Ekran yükseklik gerçek ekran yüksekliği ile uyuşmuyor. Ekran parametrelerini sıfırlamayı deneyin veya flash diske programı tekrar atın.

DHCP Yazısı    Led kontrol kartı (Network Girişli modeller) DHCP sunucudan otomatik IP alması için yapılandırılmış, ilk açılışta Led Tabela HUB/Modem veya Switch’den IP almaya çalışırken bu bilgi mesajı görüntülenir.

SLP Yazısı    Led Tabelaya otomatik açılış ve kapanış saatleri girilmişse ve kapanma zamanı geldiği zaman ekranda SLP mesajı görünür. Eğer kapanmasını istemiyorsanız power led programından UYU simgesini tıklayarak açılıp ve kapanış saatlerini devre dışı bırakın. Eğer sizin belirlediğiniz zaman dışında kapanıyorsa tabelanın saati yanlıştır, bilgisayarınızın saati ile senkronize edin.