Menü Kapat

Kayan Yazı Tamircisi

LED TABELA ARIZALARI VE TESBİTİ

Led tabela seçeneklerinde en çok tercih edilen P10 panel reklamınızın görüntüsü kalitesini daha iyi yansıtmaktadır. İki led arasındaki boşluğun 10mm olması yazıların daha net görünmesi açısından önemlidir. Genellikle led tabela seçeneklerinde bu tabelalar daha ön plana çıkmaktadır. Reklamınızın kaliteli bir şekilde müşterilere yansıtılması başarı oranınızı dahi etkilemektedir. Gece ve gündüz fark etmeksizin reklamınızın görüntülenmesini istiyorsanız bu panel üzerine hazırlanmış olanı seçmelisiniz. Aynı zamanda müdahale ederek güncel hizmetiniz ve ürünlerinizi panele uygulayabilirsiniz. Dilediğiniz ölçülere göre sipariş vereceğiniz P10 led panel, reklamınızın başarılı olmasında önemli bir etkiye sahiptir. Tabelalarda yazı boyutları, geçiş efektleri, yazı stilinize kadar rahatlıkla müdahale edip değiştireceğiniz bu paneller kullanım açısından oldukça kolaydır. Aynı zamanda hava koşullarından etkilenmeyip temizliği için su kullanabilirsiniz.Led ekran sistemlerinde şömine oluşabilecek başlıca arızaları sıralamak gerekirse led panel kararması

Diğer led paneller normal calışıyor ve içlerinden bazıları ışık vermiyorsa
Işık vermeyen led panele giden elektrik kablolarını kontrol edin
Led paneller arasındaki veri dağılımını sağlayan data kablolarını ve data başlıklarını kontrol edin ve mutlaka yenisi ile değiştirin.
Led kontrol kartını kontrol edin
Led adaptör yani güç kaynağını kontrol edin

sonuç: 4 adet çözümü test ettikten sonra eğer hala led panel çalışmıyorsa led panel arıza yapmış demektir. led paneli yenisi ile değiştirin.